12 Nisan 2013 Cuma

DBR TASARIM

''Siz sadece hayal edin; biz tasarlayalım . . ."     


Misyonumuz : 

Ahlak anlayışımız, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, satış ve satış sonrası hizmetlerimizi en üst kalitede gerçekleştirmek, profesyonel ekibimizle birlikte teknolojik gelişmeleri takip etmek ve güncel gelişmelere kısa süreli çözümler sunmak.


Logo kurumsal kimliğinizin bizzat bedenidir. İyi bir logo, bir firma için en akılcı ve getirisi olan yatırımdır. ?Kaliteli hizmet veren bir firmanın kaliteli bir logosu olmalıdır? anlayışına dünyanın tüm kurumsal başarı öykülerinde rastlarız. Her yerde kullanabileceğiniz bir kimlik ögesi olup şu özellikleri taşımalıdır:

- Sektörde benzersiz olmalıdır.
- Maksimum bilgiyi minimum sürede vermelidir.
- Mümkün olan en geniş kitle tarafından algılanabilmelidir.
- Renk, biçim gibi özellikleriyle firmanızın hizmet ve ürünleriyle ilişkili olmalıdır.
- Firmanızın ?ruhunu? yansıtmalı, somutlaştırmalıdır.
- Bütün yüzey ve boyutlara sorunsuz uygulanabilmelidir.
- Farklı yüzey ve medyalara uygulanması aşırı masrafa yol açmamalıdır.


Yaratıcı tasarımları, dinamik uygulamaları ve özgün pazarlama fikirleri ile ihtiyaç duyulan her türlü tanıtım ve pazarlama hizmetini sunmaktır.Logunuzun firmanızı
iyi yansıtmadığını düşünüyorsanız,
ya da
yeni açtığınız firmanıza ait,
özel tasarım istiyorsanız info@dbrtasarim.com

Tasarım denince akla gelen ilk şey farklı kişiye özel olandır.DBR Tasarım kendinizi özel hissedebileceğiniz istediğinizden ve düşünebildiğinizden fazlasını veren memnuniyet garantisiyle ayrılabileceğiniz harika bir firma. Firmamız bir tık uzağınızda. DBR Tasarım'a ulaşabilceğiniz adresler:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder